Potencjał z kieszeni: jak wykorzystać swój smartfon, aby stworzyć niezapomniane zajęcia

prowadzący: dr Piotr Arłukowicz, prof. UG

Celem szkolenia jest oswojenie uczestników z kamerą, aparatem i mikrofonem. Przyzwyczajenie do siebie samego, akceptacja siebie, pokonanie bariery psychologicznej jaką niekiedy mamy przed oglądaniem siebie. Przedstawienie kilku prostych sposobów na edycję filmów oraz podpowiedzi jak zrobić z takich materiałów modne i atrakcyjne dla studentów “shorty”.

Link do formularza zgłoszeniowego: https://forms.office.com/e/HkhZF82aYq (dostęp po zalogowaniu na pracownicze konto Office 365)
Zapisy w terminie: od 12 października 2023 r.

Liczba dostępnych miejsc: 10 osób
Dla kogo? nauczyciele akademiccy, doktoranci (w miarę dostępności miejsc)

Wymiar szkolenia – 12 godzin (2 x 4 godziny on-line + 4 godziny warsztat stacjonarny)

Terminy: część I (on-line) – 30 listopada 2023 r. (czwartek) w godz. 15:00-19:00, część II (stacjonarnie) – 1 grudnia 2023 r. (piątek) w godz. 15:00-19:00, część III (on-line) – 14 grudnia 2023 r. (czwartek) w godz. 15:00-19:00 – nowe zostaną opublikowane po ich ustaleniu z prowadzącym szkolenie