Potencjał z kieszeni: jak wykorzystać swój smartfon, aby stworzyć niezapomniane zajęcia

prowadzący: dr Piotr Arłukowicz, prof. UG

Celem szkolenia jest oswojenie uczestników z kamerą, aparatem i mikrofonem. Przyzwyczajenie do siebie samego, akceptacja siebie, pokonanie bariery psychologicznej jaką niekiedy mamy przed oglądaniem siebie. Przedstawienie kilku prostych sposobów na edycję filmów oraz podpowiedzi jak zrobić z takich materiałów modne i atrakcyjne dla studentów “shorty”.

Link do formularza zgłoszeniowego: wkrótce (dostęp po zalogowaniu na pracownicze konto Office 365)
Zapisy w terminie: od 19 lutego 2024 r. (godz. 8:00) do 23 lutego 2024 r. (godz. 12:00)

Liczba dostępnych miejsc: 10 osób
Dla kogo? nauczyciele akademiccy, doktoranci, pracownicy administracji (w miarę dostępności miejsc)