Listopadowe aktywności


Szanowni Państwo,

Centrum Doskonalenia Dydaktycznego i Tutoringu Uniwersytetu Gdańskiego zaprasza na:

1. Kurs dydaktyczny – ROZWIJANIE UMIEJĘTNOŚCI DYDAKTYCZNYCH (dostępnych jest 120 miejsc dla uczestników) – celem kursu jest kształtowanie umiejętności niezbędnych w pracy nauczyciela akademickiego w zakresie planowania i prowadzenia zajęć dydaktycznych z zastosowaniem nowoczesnych metod i narzędzi, poznanie strategii i narzędzi oceniania. Szczegółowe informacje i link do zapisów znajdą Państwo na stronie https://cddit.ug.edu.pl/kurs2.

2. Webinar “Od homo sapiens do homo criticus – jak zachęcać studentów do pielęgnowania zdrowych nawyków myślowych poprzez krytyczne myślenie?”, który odbędzie się 25 listopada 2021 r. o godz. 17.00. Szczegółowe informacje znajdą Państwo na stronie https://cddit.ug.edu.pl/webinaria.

Zapraszamy także na stałe dyżury Ekspertów Centrum, podczas których będą mogli Państwo uzyskać wsparcie w wielu obszarach związanych z aktywnością dydaktyczną, nauczyciela akademickiego. Więcej informacji na ten temat znajdą Państwo na stronie: https://cddit.ug.edu.pl/eksperci-centrum.

Zachęcamy do systematycznego odwiedzania strony CDDiT i zapoznawania się z aktualnymi wydarzeniami.

Powrót do strony głównej