Język giętki, czyli sztuka szermierki słownej

prowadzący: dr Grzegorz Grzegorczyk, prof. UG

Warsztat “Język giętki, czyli sztuka szermierki słownej” to okazja do doskonalenia zręczności w werbalnej komunikacji. Poznasz, a może nawet opanujesz techniki retoryczne i argumentacyjne, dzięki którym uwolnisz swoją finezję w dyskusjach i sporach, w których logika już zawodzi, a emocje zaczynają przeszkadzać. Będziemy uczyć się, jak używać słów jako broni, by przekonywać, inspirować lub bronić swojego stanowisko. Wchodząc na arenę słownych pojedynków warto znać nie tylko reguły tam obowiązujące, ale też przyda się umiejętność zyskiwania przewagi prowadzącej do Twojej wygranej. Uwaga, ten warsztat drenuje intelekt!

Link do formularza zgłoszeniowego:  https://forms.office.com/e/rakjJKrHqN (dostęp po zalogowaniu na pracownicze konto Office 365)
Zapisy w terminie: od 19 lutego 2024 r. (godz. 8:00) do 23 lutego 2024 r. (godz. 12:00)

Liczba dostępnych miejsc: 12
Dla kogo? nauczyciele akademiccy, doktoranci (w miarę dostępności miejsc)