Interaktywne narzędzia (z elementami sztucznej inteligencji) = atrakcyjne zajęcia (z elementami AI)

prowadząca: dr Anna Kot

Celem szkolenia jest omówienie sposobów wykorzystywania w przygotowaniu materiałów do zajęć i ich prowadzaniu interaktywnych narzędzi z uwzględnieniem tych, które bazują na sztucznej inteligencji. Prezentowane będą m.in. takie narzędzia jak: Mentimeter i AhaSlides (uzyskanie w czasie rzeczywistym informacji zwrotnych od uczestników spotkania – ćwiczeń, wykładów, prelekcji); Canva (przygotowanie filmów edukacyjnych, infografiki, fiszek, plakatów, karty pracy, organizacja pracy grupowej w programie), Lexica, StarryAI (generowanie grafiki z wykorzystaniem sztucznej inteligencji), ELSA Speak (doskonalenie umiejętności mówienia w języku angielskim), Blooket, Quizizz, Quizlet; Wordwall (tworzenie materiałów interaktywnych i do wydruku opartych na grywalizacji, narzędzia przydatne dla „językowców”).

Uwaga: Uczestnicy muszą mieć laptopy z dostępem do Internetu.

Link do formularza zgłoszeniowego: https://forms.office.com/e/EzQwbggtyK (dostęp po zalogowaniu na pracownicze konto Office 365)
Zapisy w terminie: od 19 lutego 2024 r. (godz. 8:00) do 23 lutego 2024 r. (godz. 12:00)

Liczba dostępnych miejsc: 12 osób
Dla kogo? nauczyciele akademiccy, doktoranci, pracownicy administracji (w miarę dostępności miejsc)