Akademickie studio nagrań – profesjonalny webinar / materiały wideo dla studentów

prowadzący: dr Wojciech Glac, prof. UG

Podczas warsztatów poznasz obsługę popularnego, darmowego oprogramowania do nagrywania materiałów wideo i obsługi transmisji (Open Broadcaster Softwere) oraz oprogramowania do edycji video, dzięki której przygotowanie profesjonalnego webinaru lub nagrania wideo dla studentów z różnymi scenami, sposobami wyświetlania prezentowanych treści oraz wykorzystaniem green-screena stanie się bardzo proste i satysfakcjonujące. Nabyte umiejętności zwiększą atrakcyjność zajęć i będą stanowić doskonałą alternatywę dla treści tekstowych w przypadku stosowania strategii odwróconej klasy (flipped classroom), a dzięki możliwości korzystania ze studia nagrań znajdującego się w CDDiT, możliwe będzie wykorzystanie nowych umiejętności bez konieczności kupowania kosztownego sprzętu i budowania własnego studia.

Link do formularza zgłoszeniowego: https://forms.office.com/e/p99YditpbH (dostęp po zalogowaniu na pracownicze konto Office 365)
Zapisy w terminie: od 12 października 2023 r.

Liczba dostępnych miejsc: 10 osób
Dla kogo? nauczyciele akademiccy, doktoranci (w miarę dostępności miejsc)

Wymiar szkolenia – 6 godzin (warsztat stacjonarny)

Termin: 26 października 2023 r. (czwartek) w godz. 10:30-15:00