Zaproszenie do współpracy z CDDiT

Zespół Centrum Doskonalenia Dydaktycznego i Tutoringu zaprasza serdecznie Nauczycielki i Nauczycieli akademickich do współpracy w zakresie prowadzenia szkoleń i innych form doskonalenia dydaktycznego dla kadry naszej Alma Mater.

Centrum zainicjowało swoją działalność szkoleniową i popularyzującą angażującą, frapującą i innowacyjną dydaktykę akademicką w roku 2021 i niemalże od początku zyskało uznanie w oczach uczestniczek i uczestników kolejnych szkoleń.

Jednocześnie badanie diagnozujące potrzeby kadry akademickiej w zakresie doskonalenia dydaktycznego wyraźnie pokazało, iż w naszej uczelni istnieje swoisty głód wiedzy i kompetencji dydaktycznych oraz umiejętności pokrewnych.

Z tych powodów zwracamy się do Państwa z zaproszeniem do współtworzenia oferty szkoleniowej, warsztatowej, popularyzatorskiej CDDiT.

Osoby, które dysponują wiedzą, pomysłami, istotnym doświadczeniem dydaktycznym, a nade wszystko motywacją i odrobiną czasu, którymi chciałyby się podzielić z innymi członkiniami i członkami naszej społeczności akademickiej proszone są o wypełnienie krótkiej ankiety, do której link podajemy poniżej:

Będziemy wdzięczni za przesłanie niniejszej ankiety w terminie do 22 kwietnia br.