Zapraszamy do współpracy!

Szanowni Państwo,

Zespół Centrum Doskonalenia Dydaktycznego i Tutoringu zaprasza serdecznie Nauczycielki i Nauczycieli akademickich do współpracy w zakresie prowadzenia szkoleń i innych form doskonalenia dydaktycznego dla kadry naszej Uczelni.

Centrum drugi rok prowadzi działalność szkoleniową i popularyzującą angażującą, frapującą i innowacyjną dydaktykę akademicką. Zarówno liczny udział Państwa w naszych szkoleniach jak i obraz, który wyłania się z badań diagnozujących potrzeby kadry akademickiej w zakresie doskonalenia dydaktycznego wyraźnie wskazują, iż w naszej uczelni istnieje swoisty głód wiedzy i kompetencji dydaktycznych oraz umiejętności pokrewnych.

Z tych powodów zwracamy się do Państwa z zaproszeniem do współtworzenia oferty szkoleniowej, warsztatowej, popularyzatorskiej CDDiT.
Osoby, które dysponują wiedzą, pomysłami, istotnym doświadczeniem dydaktycznym, a nade wszystko motywacją i odrobiną czasu, którymi chciałyby się podzielić z innymi członkiniami i członkami naszej społeczności akademickiej proszone są o wypełnienie krótkiej ankiety, do której link podajemy poniżej:
https://forms.office.com/e/xe590HnTpg .

Będziemy wdzięczni za przesłanie niniejszej ankiety w terminie do 23 czerwca br.

Zespół Centrum Doskonalenia Dydaktycznego i Tutoringu UG