“Viva Dydaktyka!” – zapraszamy do współpracy


Szanowni Państwo!

Serdecznie zapraszamy do aktywnego udziału w wydarzeniu “Viva Dydaktyka!“, które odbędzie się na naszej uczelni 21 czerwca w godz. 10-16 na terenie Kampusu Oliwa. Naszą ideą jest integracja środowiska wokół zagadnień związanych z dydaktyką akademicką, a całość wydarzenia ma mieć charakter radosnego, nieformalnego forum służącego wzajemnej inspiracji.

Zachęcamy do podzielenia się – indywidualnie lub zespołowo – swoimi pomysłami, doświadczeniami, dobrymi praktykami dydaktycznymi i wdrożeniami ciekawych rozwiązań w ramach “straganów dydaktycznych”, które będą odwiedzane przez uczestników.

Możecie je Państwo zaaranżować indywidualnie – np. przygotować poster lub stoisko z przykładowymi materiałami do pracy dydaktycznej, pomocami, gadżetami itp. Dopuszczamy pełną dowolność formy prezentacji, niekoniecznie w formacie i języku profesjonalnym, wyłącznym dla dziedziny, jaką jest pedagogika lub dydaktyka naukowa.

Wystawcy otrzymają zaświadczenia potwierdzające aktywny udział w wydarzeniu, a zainteresowane osoby zaprosimy do przygotowania wspólnej publikacji w postaci fiszek dydaktycznych, które udostępnimy na naszej stronie internetowej.

Przyłącz się do nas, by pokazać, że nauczanie jest ważne i może być źródłem satysfakcji!

Zapraszamy do wypełnienia formularza: https://forms.office.com/e/PQ0t87i602.

W razie jakichkolwiek pytań, zachęcamy do kontaktu mailowego (cddit@ug.edu.pl) lub telefonicznego (+48 58 523 14 19) z Biurem CDDiT.

Zespół Centrum Doskonalenia Dydaktycznego i Tutoringu