Sztuka kreatywnego i kształcącego notowania – czyli jak wspierać studentów w celowym czytaniu, notowaniu i analizie tekstów naukowych

prowadzący: Jarosław Jendza

Celem warsztatu jest nabycie kompetencji kreowania zadań zawierających komponent twórczego notowania, z wykorzystaniem różnych form wizualizacji treści.
Warsztat skoncentrowany na formach i narzędziach notowania i wizualizacji treści, które pomagają młodzieży akademickiej w efektywniejszym studiowaniu.
Warsztat będzie nie tylko okazją do nabycia umiejętności kreowania ciekawych zadań dla studiujących, ale także dostarczy narzędzi, które sprawią, że nasi studenci będą czytali i notowali!

Link do formularza zgłoszeniowego: https://forms.office.com/e/60KRRFb1tF (dostęp po zalogowaniu na pracownicze konto Office 365)
Zapisy w terminie: od 21.10.2024 r. (godz. 8:00) do 27.10.2024 r. (godz. 24:00)

Liczba dostępnych miejsc: 12 osób
Dla kogo? nauczyciele akademiccy; doktoranci