Odwrócony egzamin. Warsztaty egzaminowania i konstruowania zadań egzaminacyjnych

prowadząca: dr hab. Hanna Makurat-Snuzik, prof. UG

Celem warsztatów jest przedstawienie metody odwróconego egzaminu na tle innych modeli egzaminowania, a także zaakcentowanie roli tej metody zarówno w skutecznym budowaniu u studentów wewnętrznej motywacji do zdobywania wiedzy oraz zaangażowania widocznego od pierwszych zajęć, jak i w neutralizacji lęku egzaminacyjnego.

Istotną częścią szkolenia jest wypracowanie przez uczestników możliwych sposobów zaadaptowania przedstawionej metody do przeprowadzanych przez siebie egzaminów i zaliczeń.

Link do formularza zgłoszeniowego: wkrótce (dostęp po zalogowaniu na pracownicze konto Office 365)
Zapisy w terminie: od 19 lutego 2024 r. (godz. 8:00) do 23 lutego 2024 r. (godz. 12:00)

Liczba dostępnych miejsc: 10 osób
Dla kogo? nauczyciele akademiccy