“Mamy to!” terapeutyczna grupa wsparcia dla nauczycieli akademickich.

prowadząca: Dorota Dykalska

Spotkania przeznaczone są dla nauczycieli akademickich i doktorantów, którzy chcieliby przyjrzeć się psychologicznemu aspektowi swojej pracy. Będzie to grupa psychoterapeutyczna prowadzona
w nurcie terapii skoncentrowanej na rozwiązaniach, podczas której będziemy pracować na zasobach osobistych a jednocześnie poszukiwać rozwiązań dla różnorodnych trudności, które napotykamy na gruncie prywatnym ale i na gruncie pracy zawodowej, kontaktu ze studentami, współpracownikami itp.

Grupa ma charakter zamknięty, z kontraktem dla uczestników. Prowadzona będzie przez terapeutkę w trakcie certyfikacji (ukończony I i II stopień szkolenia psychoterapeutycznego w nurcie Terapii Skoncentrowanej na Rozwiązaniach), superwizowana. Podczas spotkań realizowane będą treści z zakresu rozwoju osobistego i zawodowego uczestników a także będzie przestrzeń na omawianie trudności napotykanych w życiu codziennym i/lub zawodowym.

Spotkania są formą profilaktyki wypalenia zawodowego a także stanowią propozycję zadbania o zdrowie psychiczne wśród pracowników Uniwersytetu.

Link do formularza zgłoszeniowego: https://forms.office.com/e/Vf7RYjg417 (dostęp po zalogowaniu na pracownicze konto Office 365)
Zapisy w terminie: od 21.10.2024 r. (godz. 8:00) do 27.10.2024 r. (godz. 24:00)

Liczba dostępnych miejsc: 10 osób
Dla kogo? nauczyciele akademiccy; doktoranci