dr n. med. inż. Dorota Pomorska

Zakład Laboratoriów Dydaktycznych
Międzyuczelniany Wydział Biotechnologii UG i GUMed

Jeśli:

• szukasz nowych wyzwań naukowych
• chcesz napisać artykuł naukowy
• przygotowujesz się do konferencji
• nurtują Cię konkretne zagadnienia biotechnologiczne lub ekologiczne
• czujesz potrzebę zgłębienia tajników nauki, lecz nie wiesz jak zacząć
• zastanawiasz się jak połączyć biznes z biotechnologią

A może:

• potrzebujesz wskazówek w poszukiwaniu ścieżki zawodowej
• chcesz poznać swoje mocne i słabe strony by następnie rozwinąć swoje talenty lub pokonać słabości
• przydałoby się wsparcia w motywacji przy osiąganiu wyznaczonych celów

czyli ogółem chcesz wzmocnić swoje kompetencje miękkie lub twarde to zapraszam na spotkania tutoringowe!

Jak będziemy pracować:

W zależności od Twoich potrzeb będziemy pracować metodą tutoringu naukowego, rozwojowego albo mieszanego.

Co możesz zyskać?

Proces tutoringu jest inspirującym, wzbogacającym doświadczeniem, które pomaga w rozwijaniu skrzydeł i dodaje odwagi podczas sięgania po „coś więcej”. Na drodze do wyznaczonego celu otrzymasz narzędzia, które pomogą Ci w osiąganiu samodzielności zarówno w pracy naukowej jak i w pracy nad rozwojem osobistym.

Dlaczego możesz chcieć przyjść do mnie?

Jeśli czujesz, że chciałabyś / chciałbyś wyruszyć w podróż tutorską z osobą oczarowaną interdyscyplinarnością biotechnologii - oto jestem 😊!

Najbardziej pasjonuje mnie biologia molekularna, inżynieria genetyczna oraz biotechnologia medyczna. Jako absolwentka dwóch kierunków: Biotechnologii oraz Gestion et Technologie (Zarządzania i Technologii produkcji) chętnie doszukuję się praktycznego przełożenia zastosowań biotechnologicznych w życiu codziennym oraz połączeń między światem nauki i biznesu. W wolnych chwilach zajmuję się promocją i popularyzacją nauki, dlatego jeśli szukasz wyzwań w tej dziedzinie, także zapraszam!