dr Grzegorz Grzegorczyk, prof. UG
grzegorz.grzegorczyk@ug.edu.pl
Afiliacja

Wydział Filologiczny
Instytut Lingwistyki Stosowanej

Obszar pracy

Pamiętam, jak zastanawiałem się nad rzuceniem studiów po pierwszym roku anglistyki, bo totalnie nie poszła mi sesja. W pierwszym terminie oblałem aż trzy kluczowe egzaminy, mimo, że solidnie się przygotowywałem. Niestety z problemem pt. Co robić? musiałem radzić sobie sam. Czułem na zmianę strach, smutek, zagubienie, bezsilność i nie miałem nikogo, kto realnie mógłby mi pomóc w tamtej sytuacji. Było to bardzo trudne doświadczenie. Może i Ty borykasz się z problemami podobnego rodzaju. Wiem jak możesz się czuć, bo też byłem podobnych sytuacjach jako student na różnych etapach i na różnych kierunkach (prawo, anglistyka, psychologia). I wiem, jak trudno może być wtedy, gdy brak osoby, która mogłaby dać solidne wsparcie i pomoc.

Nie tylko lubię pomagać, wspierać i towarzyszyć studentom w ich codziennych trudnościach i wyzwaniach, ale wiem, że robię to całkiem dobrze. Wskazują na to opinie osób, które ze mną do tej pory pracowały. Każda z nich uzyskała ostatecznie właściwe dla siebie zmiany. Mam też solidne fachowe przygotowanie do roli tutora rozwoju osobistego, bo jestem:

• certyfikowanym coachem (studia podyplomowe Akademia Coachingu) i akredytowanym tutorem akademickim (ponad 1400 godzin pracy z Klientem indywidualnym)
• superwizorem tutorów akademickich,
• aktywnym trenerem umiejętności interpersonalnych (ponad 2000 godzin praktyki),
• konsultantem terapii skoncentrowanej na rozwiązaniach,
• a wkrótce także dyplomowanym psychologiem.

Pracuję w roli pomocowej od ponad 12 lat, więc spotkałem się już z niemal wszystkimi możliwymi problemami, które mogą mieć studenci. Jeśli więc przytłacza Cię ilość nauki, jak wybrać obszar pracy dyplomowej, nie wiesz co robić po studiach, nie radzisz sobie z trudnymi ludźmi w Twoim otoczeniu, a może doskwiera Ci jeszcze inna niedogodność możesz skorzystać z mojego doświadczenia. W cyklu indywidualnych spotkań tutorskich dostaniesz nie tylko zrozumienie, pełną dyskrecję i wsparcie, ale też wyjdziesz z efektami, których potrzebujesz.

Napisz do mnie, jeśli chcesz sprawdzić, jak mogę pomóc właśnie Tobie: grzegorz.grzegorczyk@ug.edu.pl

Zainteresowania
psychologia człowieka, regulacja emocjonalna, mechanizmy motywacyjne, sposoby skutecznej komunikacji