prowadząca: Monika Król

1. Poznanie narzędzia Miro

Uczestnicy zdobędą umiejętność sprawnego korzystania z podstawowych funkcji platformy Miro, co pozwoli na efektywne tworzenie i zarządzanie materiałami dydaktycznymi.

2. Wspieranie współpracy

Uczestnicy dowiedzą się, jak wykorzystać Miro do pracy zespołowej studentów, wspierając interakcje między nimi oraz rozwijając ich umiejętności współpracy.

3. Zwiększenie aktywności poza zajęciami

Uczestnicy poznają techniki motywowania studentów do zaangażowania w zadania i projekty także poza tradycyjnym czasem zajęć, dzięki możliwościom współpracy asynchronicznej na Miro.

5. Feedback i monitorowanie postępów

Uczestnicy nauczą się, jak efektywnie monitorować postępy studentów i udzielać im konstruktywnej informacji zwrotnej za pomocą narzędzi platformy.

Szkolenie ,,Tworzenie angażujących treści dydaktycznych z wykorzystaniem Miro – warsztat online” jest skierowane do nauczycieli akademickich, którzy chcą efektywnie korzystać z platformy Miro w celu angażowania studentów zarówno podczas zajęć, jak i poza nimi. W ciągu 3 godzin uczestnicy nauczą się, jak tworzyć interaktywne materiały, wspierać pracę zespołową studentów oraz wykorzystywać narzędzia Miro do zwiększania aktywności i zaangażowania w proces edukacyjny. Warsztat oferuje praktyczne wskazówki oraz możliwość stworzenia własnych treści dydaktycznych na platformie.
Udział w szkoleniu pozwoli uczestnikom odkryć nowoczesne narzędzie, które ułatwia interaktywną pracę ze studentami. Dzięki Miro uczestnicy nauczą się tworzyć dynamiczne, wizualnie atrakcyjne materiały, które zwiększają zaangażowanie studentów podczas zajęć, a także wspierają ich współpracę w grupach poza salą wykładową. Szkolenie oferuje praktyczne wskazówki, które można od razu zastosować w codziennej pracy dydaktycznej.

Link do formularza zgłoszeniowego: https://forms.office.com/e/qsUqZn71ty (dostęp po zalogowaniu na pracownicze konto Office 365)
Zapisy w terminie: od 21.10.2024 r. (godz. 8:00) do 27.10.2024 r. (godz. 24:00)

Liczba dostępnych miejsc: 25 osób
Dla kogo? nauczyciele akademiccy; doktoranci