Warsztaty przygotowania gry dydaktycznej TRIVIA

prowadząca: Hanna Makurat-Snuzik

Przygotowanie gry dydaktycznej TRIVIA, którą nauczyciele będą mogli wykorzystać na własnych zajęciach dydaktycznych.
Uczestnicy będą mogli zapoznać się z różnymi przykładowymi wersjami tematycznej gry TRIVIA oraz zagrać w jedną z wersji gry. Podczas szkolenia uczestnicy będą przygotowywali własną wersję gry Trivia, zaadaptowaną do konkretnego tematu zajęć akademickich. Uczestnicy otrzymają przykładowe instrukcje gry, przygotują kostki i pytania oraz dowiedzą się, jak wykorzystać sztuczną inteligencję, by przyśpieszyć proces tworzenia własnej gry.
Uczestnicy szkolenia stworzą własny materiał dydaktyczny w postaci gry Trivia, możliwy do wykorzystania podczas zajęć akademickich.

Link do formularza zgłoszeniowego: https://forms.office.com/e/KkBqN8jcrR (dostęp po zalogowaniu na pracownicze konto Office 365)
Zapisy w terminie: od 21.10.2024 r. (godz. 8:00) do 27.10.2024 r. (godz. 24:00)

Liczba dostępnych miejsc: 12 osób
Dla kogo? nauczyciele akademiccy